Кальцій необхідний не тільки для підтримки здоров'я скелета та зубів, але також відіграє важливу роль у згортанні крові та нормальній роботі нервової системи. Про це йдеться у статті "Forbes Health".

Однак, попри це, близько 42% населення США не отримують достатньої кількості цього мінералу з їжі. Дієтолог Джона Бурдеоса поділилася інформацією про продукти, багаті на кальцій.

Знежирений йогурт

Як грецький, і звичайний йогурт може бути чудовим джерелом кальцію. В одній порції цього продукту міститься до 197 міліграмів кальцію. Рекомендується додавати йогурт у гранолу з фруктами або ягодами, використовувати його в салатах або як соус.

Молоко

Молоко давно відоме як багатий на кальцій продукт. В одній чашці молока можна отримати 325 міліграмів цього мінералу. Слід зазначити, що кальцій також міститься в рослинних аналогах молока, таких як мигдальне та соєве.

Соя

Варені соєві боби містять 261 міліграм кальцію в порції, що робить їх корисними не лише з-за кальцію, а й із-за високого вмісту білка. Боби можна додавати до супів, гарнірів або салатів. Тофу також на основі сої є ще одним джерелом кальцію.

Рибні консерви з кістками

До раціону слід включати рибу не тільки через кальцій, але й через інші корисні властивості. Серед насичених кальцієм видів риби виділяють консервований лосось та сардини. Ці види риби можуть бути додані до салатів або використані в різних здорових рецептах.

Насіння Чіа

Насіння чіа - це універсальний та поживний продукт. Вони багаті не тільки на кальцій, але також можуть бути додані в йогурт, вівсянку або смуги.

Також ми писали про фрукти, які зроблять вас стрункими.

Ще Clutch називав популярний фрукт, який містить безліч вітамінів.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою