Щоденне вживання чайної ложки кориці може мати сприятливий вплив на рівень цукру в крові, поліпшити травлення та зміцнити імунітет. Про це йдеться у статті Paradisе.

Зниження рівня холестерину

Регулярне вживання кориці довгостроково пов'язане із покращенням здоров'я серця. Це проявляється у зниженні рівня загального холестерину, "поганого" холестерину (ЛПНГ) та тригліцеридів, зберігаючи при цьому рівень "хорошого" холестерину (ЛПЗЩ). Це безпосередньо зі зменшенням ризику серцево-судинних захворювань.

Зниження кров'яного тиску

Кориця також сприяє зниженню артеріального тиску, що є додатковим способом зниження ризику серцево-судинних захворювань.

Зниження ризику діабету 2 типу

Наукові дослідження підтверджують, що кориця здатна підвищити чутливість до інсуліну, що може запобігти розвитку діабету 2 типу. Збільшення чутливості до інсуліну допомагає клітинам організму ефективніше реагувати цей гормон, регулювальний рівень цукру на крові.

Зниження ризику деменції

Кориця містить сполуки, які можуть пригнічувати накопичення тау-білка у мозку, що вважається ознакою хвороби Альцгеймера. Однак потрібно додаткове дослідження для підтвердження цього зв'язку.

Підтримка здоров'я кишківника

Завдяки своїм протизапальним властивостям кориця може підтримувати здоров'я кишківника, пригнічуючи зростання шкідливих бактерій і сприяючи розмноженню корисних. Також є дані, що вказують на позитивний вплив кориці на симптоми синдрому роздратованого кишківника, включаючи регулярну діарею.

Раніше лікарі назвали продукти, які в жодному разі не можна вживати з хлібом.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою