Олена Зеленська провела онлайн-зустріч зі своєю німецькою колегою Ельке Бюденбендер. Вона подякувала першій леді Німеччини за участь у третьому Саміті перших леді та джентльменів, який у вересні відбувся у Києві.

Перші леді обговорили результати Саміту. Під час відеозв'язку Зеленська постала у костюм оригінального крою модного осіннього кольору мокко без коміра та лацканів з сорочкою в тон, яку прикрашали акцентні гудзики. Цей кольоровий вибір підкреслив її природну красу та створив враження надзвичайної сили.

Підкреслимо, що офісний стиль є головним трендом осені 2023 року. У стильних костюмах темного сірого та чорного кольорів постали такі світові моделі, як Наомі Кемпбелл, Джіджі Хадід та інші.

Перша леді зробила акуратне укладання волосся і макіяж у ніжних відтінках. Таке поєднання вже стало класичним в історії образів Олени Зеленської. У вухах у неї були масивні золоті сережки, які стали акцентними у даному образі. Вони додали образу сяючої елегантності і підкреслили важливий статус першої леді України.

Не можна не відзначити, що Олена Зеленська завжди вдало підбирає свої образи для подій різного рівня. Вона поєднує в собі витончений смак і стиль, що відзначається в її виборі одягу та аксесуарів. Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що Олена Зеленська підкорила Нью-Йорк трендовими образами: змінювала вбрання та прикраси.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою