Українська ведуча Катя Осадча – мати трьох синів. Старшого Іллю майбутня знаменитість народила за 19 років від бізнесмена та депутата Олега Поліщука. Двоє молодших – Іван (2017) та Данило (2021) з'явилися у другому шлюбі з колегою Юрієм Горбуновим. Так, напередодні первісток знаменитості відсвяткував свій День народження. Молода людина вже офіційно стала повнолітньою за законами всіх країн світу – їй виповнилося 21 рік. На честь події Катерина оприлюднила серію рідкісних сімейних фотографій, на яких можна побачити не тільки Іллю, але і його молодших братів.

Сини Каті Осадчої - Ілля та Іван
Сини Каті Осадчої - Ілля та Іван

Сыновья Кати Осадчей - Илья и Данила
Сини Каті Осадчої - Ілля та Данило

«Іллюша, ти син, про якого можна мріяти, ти розсудливий і розумний, уважний і надійний, ти найкращий старший брат і абсолютний приклад для молодших, – написала щаслива мама. – Іноді мені не віриться, що я мама такого дорослого та самостійного сина. Я бажаю тобі втілення всіх планів, адже всі твої знання та плани сприятимуть відновленню нашої країни».

Випереджаючи незручні питання, про те, чому Ілля не живе в Україні, а перебуває закордоном, Осадча додала, що старший син навчається на третьому курсі американського ВНЗ за спеціальністю IT і вже зараз «застосовує свої знання у боротьбі з ворогом», а після отримання диплому молодий чоловік повернеться до України.

До привітань приєднався чоловік Катерини – Юрій Горбунов, сусід та близький друг Потап, а також сотні шанувальників.

Нагадаємо, що 12 вересня зірка «Світського життя» телеведуча Катерина Осадча відсвяткувала свій 40-й ювілей. Цього дня її вітали колеги та шанувальники, але найзворушливіше вітання написав її чоловік – продюсер Юрій Горбунов, який звернувся до неї зі словами «Моя королева»

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою