Співачка та авторка пісень Світлана Тарабарова нещодавно з Віталієм Козловським випустила пісню “Струни”. В програмі "Точка опори" на каналі "Дім" зірка поділилася реакцією, коли дізналася, що її приятель Козловський вступив до лав ЗСУ.

Тарабарова зізналася, що пишається Віталієм Козловським
Тарабарова зізналася, що пишається Віталієм Козловським

“Він як справжній чоловік – отримав повістку і не “спетляв”, як кажуть, не почав розповідати, що вступає в іспанську тероборону. Я пишаюся ним! Коли він надіслав цю пісню і запропонував з ним співати – я плакала, адже ця пісня торкається душі з перших секунд. Ми зробили класну роботу, це навіть не робота, а крик душі кожного з нас, тому що війна торкнулася кожної родини”, – коментує TARABAROVA.

Артистка також розповіла, що слідкує за сучасним шоубізнесом – новими іменами і відомими артистами. Та поділилася своїми думками стосовно зірковості та популярності під час війни.

“Коли настає горе – музиканти прокидаються. Ми зараз переживаємо нову музичну хвилю – подивіться, скільки зʼявилося нових стилей. Скільки людей не наважувалися піти в музику, а почалася війна, і вони зрозуміли, що нічого втрачати. Просто тонами ллється нова класна музика. Багато зараз нових молодих артистів і я за те, щоб ми всіх шерили, репостили! У мене ніколи не було такого: “Ой, не буду постити, щоб він не отримав більше переглядів”. Треба усвідомлювати, що будь-яка українськомовна, патріотично налаштована пісня або пісня про кохання – це наша власна спільна сила, тому треба підтримувати одне одного”, – поділилася співачка.

Нагадаємо, Віталій Козловський склав присягу і пообіцяв бути вірним українському народу. Лави ЗСУ популярний співак поповнив близько двох місяців тому. Відомо, що він служить у бригаді швидкого реагування Нацгвардії “Рубіж”.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою