Під час оборони Маріуполя Гліб Стрижко, молодий командир десантно-штурмового відділення 1-го окремого батальйону морської піхоти, отримав тяжке поранення. Через вибух, що стався внаслідок ворожого обстрілу, на нього обрушилися бетонні конструкції, що пошкодили кульшові суглоби, щелепи, очі. Сьогодні ветеран війни підтримує свою активну позицію ветеранів та допомагає їм адаптуватися до мирного життя.

Гліб Стрижко
Гліб Стрижко

У програмі "Тихий вечір з Оленою Кравець" на каналі "Дім" Гліб Стрижко розповів, як це бути пенсіонером із Forbes у 26 років.

«Це класне почуття – бути пенсіонером у 26. Підходити до моїх однолітків у трамваї і просити поступитися місцем пенсіонеру, і дивитися на ці здивовані особи. І я показую пенсійне посвідчення, а вони «Вау…». У цьому є свій шарм, якби це насправді не було б так сумно. Таких хлопців до 20 та після 20, до 30 та після 30 років буде дуже багато, все це, на жаль, є наслідком війни. Але такою є наша реальність. Гумор мені допомагає приймати все це», – розповідає Гліб Стрижко.

Морський піхотинець додає, що іноді цей гумор може виглядати дуже дивно, а іноді й страшно:

«Але для мене і для багатьох моїх друзів гумор і такі «жарти» допомагають прийняти факт незворотних поранень. І люди до цього звикають, і їм це стає нормой».

Гліб Стрижко
Гліб Стрижко

Олена Кравець також запитала у Гліба як у людини, яка пройшла важкий час відновлення, та про ставлення до медичного каннабісу.

«Мені трохи сумно чути, що деякі люди порівнюють легалізацію медичного каннабісу з легалізацією наркотиків. Легалізація медичного каннабісу не перетворить нас на країну наркоманів. Але це дуже допоможе тим людям, які справді переживають багато травм чи поранень. Але це також привчить нас до більшої відповідальності загалом у суспільстві», - коментує Глеб.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою