Учасниця "Жіночого Кварталу", співачка та ведуча "ЖВЛ" – 37-річна Віра Кекелія поділилася власним досвідом та важливими порадами, як залишатися адекватною мамою під час війни.

Вам може бути цікаво: Без суконь та підборів: Віра Кекелія з "Жіночого кварталу" раптово змінила імідж - «Такою ви мене ще не бачили».

У Віри та її чоловіка Романа Дуди двоє спільних дітей – однорічний Матвій та трирічний Іван. Коли почалося повномасштабне вторгнення, Віра була вагітна другою дитину.

Віра Кекелія та Роман Дуда з дітьми
Віра Кекелія та Роман Дуда з дітьми

У відео для YouTube-каналу "Я єдина" артистка розповіла, як переживала перші дні війни.

"24 лютого я була вдома з чоловіком і сином Іваном. На той момент другої дитини ще не було, я була при надії. Це були перші місяці, животика ще не було видно. Як всі люди, ми спали в своєму ліжку. Я прокинулася від SMS від своєї знайомої, яка мені написала: "Віро, все, почалося". Тоді я добре почула, як щось літає у нас над головами. Так цікаво, що перша така реакція була, як в справжньої самки-мами – я просто так лягла на Івана, це й мій син, навіть ще не розуміла, що я роблю, але я почала його прикривати собою", – зізналася Віра Кекелія.

Віра Кекелія розповіла, як прикривала свого 2-річного сина від ракет
Віра Кекелія розповіла, як прикривала свого 2-річного сина від ракет

Жінка зізналася: вважає, що вагітність на той момент їй допомогла тримати спокій. Найважче для Віри, як і для більшості українців було те, що нас змусили відмовитися від нашого життя. Артистка зізналася, як вони з чоловіком пояснювали старшому сину, що йде війна:

"Ми просто поступово, навіть під час зборів, пояснювали йому: "Вань, дивись, зараз тривога – це величезний робот, який нас хоче захистити. І тому нам треба зараз збиратися і йти до укриття". Ми збираємося спокійно, без нервів, без біганини квартирою. У нас зібрані рюкзаки в кожного. Він знає, що треба одягтися і стояти чекати, поки всі одягнуться і ми виходимо разом", – поділилася Віра Кекелія.

Віра Кекелія
Віра Кекелія

Кекелія поділилася, що вона робить, коли починається тривога. В першу чергу артистка заспокоюється сама, потім заспокоює дитину, ніби передаючи їй свій спокій, міцно обіймає хлопчика і чітко озвучує план дій. Після цього вони разом ідуть в укриття.ґ

Переглянути повне відео ви можете тут:

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою