У холодну пору року турбота про кімнатні рослини потребує особливої ​​уваги. Багато хто з них перебуває в періоді спокою, що передбачає зменшення поливу. Підживлення необхідне лише для рослин, що квітнуть узимку, і в цьому випадку переважно використовувати домашні добрива. Про те, як зробити добриво з кориці, розповідає канал "Дім і присадибна ділянка" в YouTube.

Експерти поділилися цікавим способом створення добрива з кориці, здатного стимулювати цвітіння та зміцнити імунітет рослин. Процес виготовлення цього добрива описаний таким чином:

  1. Візьміть літр води та змішайте його зі столовою ложкою кориці.
  2. Дайте суміші настоятися протягом доби.
  3. Після цього додайте столову ложку отриманого розчину кожен горщик.

Жінка, що ділиться цим методом, підкреслює, що дане добриво слід застосовувати не частіше ніж один раз на місяць, оскільки воно є досить потужним. Також вона радить раз на місяць посипати поверхню ґрунту в горщику невеликою кількістю кориці, приблизно половиною чайної ложки, а потім виробляти полив у звичайному режимі.

Цей спосіб підживлення забезпечує рослини захистом від різноманітних хвороб. Таку ж техніку можна використовувати як для кімнатних рослин, так і для розсади, а також рослин на дачі.

Щодо поливу взимку, творець відео підкреслює, що цей період є викликом для рослин через скорочення світлового дня та сухішого повітря в приміщенні через включене опалення. Вона рекомендує помірний полив для рослин, таких як монстера, пальми та цитрусові, орієнтуючись на просушування ґрунту на 3 сантиметри. У випадку з сукулентами та кактусами, полив потрібно підтримувати практично до весни.

Раніше Clutch також зібрав поради досвідчених господинь, як мити холодильник усередині, щоб не було запаху.

Писали ми й просуміш, що вимила всі сковороди вдома до блиску.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою