"Укрпошта" проводить акцію "Я люблю передплату", в рамках якої розігруються цінні призи за передплату популярних періодичних видань на 2024 рік. У період з 1 листопада 2023 року до 20 грудня 2023 року "Укрпошта" розігрує 29 одиниць побутової техніки, такі як кавоварки, електроконвектори, акустичні системи та електрочайники. Про це повідомляє "На пенсії".

Умови участі в акції досить прості: оформить передплату на одне або кілька періодичних видань вартістю від 100 гривень не менш як на пів року. Це можна зробити як онлайн, так і в будь-якому відділенні "Укрпошти". Розіграш призів відбудеться з використанням сервісу випадкового вибору переможців 2 лютого 2024 року.

Крім того, всі, хто оформить річну підписку на газету "На пенсії" на 2024 рік, у січні отримають кольоровий настінний календар на 2024 рік, який буде вкладено до газети. Вартість передплати на газету становить лише 40 гривень на місяць або 480 гривень на рік.

Газета "На пенсії" регулярно публікує актуальну та правдиву інформацію про пенсії та соціальні виплати, комунальні послуги та тарифи, пільги та субсидії, а також корисні поради для здоров'я, оригінальні кулінарні рецепти та іншу корисну інформацію.

Загалом, акція "Я люблю передплату" від "Укрпошти" — чудова нагода не лише отримати цікаві періодичні видання на 2024 рік, а й виграти цінні призи. Для цього потрібно просто оформити передплату на журнали чи газети вартістю від 100 гривень на пів року. Важливо, що учасники акції не можуть здобути два призи одночасно, і розіграш відбудеться 2 лютого 2024 року.

Нагадаємо, що українцям роздадуть по 5 світлодіодних ламп - як отримати.

Також ми повідомляли, що "Укрпошта" розповіла, як отримати виплати біженцям.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою