З початку 2024 року Національна комісія з держрегулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКУ) розглядає можливість підвищення тарифів на електроенергію для населення. Про це заявив голова НКРЕКУ Костянтин Ущаповський в інтерв'ю "Економічній правді".

За його словами, після завершення опалювального сезону 2023/2024 року буде запропоновано рішення щодо підвищення тарифів, яке пройде всі етапи обговорення з громадськістю, включаючи вислуховування різних точок зору, перш ніж остаточне рішення буде ухвалено.

"Починаючи з 1 січня слід готуватися до можливого підвищення цін на електроенергію для населення", - попередив представник НКРЕКУ, вказуючи на можливі зміни вартості.

Він зазначив, що українцям, можливо, доведеться зіткнутися зі збільшенням вартості електроенергії на 15%, що призведе до підвищення ціни з поточних 2,64 гривні до 3 гривень за кіловат-годину. Проте ринкові тарифи на електроенергію для населення зараз коливаються в межах 5,5-5,8 гривні за кіловат-годину.

Міністерство енергетики вже відреагувало на цю інформацію, запевнивши українців, що з 1 січня 2024 року тариф на електроенергію для населення не буде підвищено.

"Кілька ЗМІ та Телеграм-каналів поширили неправдиву інформацію про передбачуване підвищення тарифу на електроенергію для населення з 1 січня 2024 року, посилаючись на інтерв'ю голови НКРЕКУ Костянтина Ущаповського. Сам голова не робив подібних заяв у своєму інтерв'ю. НКРЕКУ публічно матеріалах", - йдеться в офіційній заяві.

До цього ми розповідали, як заощадити гроші на електроенергії.

Ще стало відомо, яким буде тариф на опалення у новому сезоні 2023-2024: офіційно від Кабміну.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою