Про це дівчина повідомила в своєму інстаграмі. також вона розповіла, що цими питаннями займається агентство нерухомості.

Однак, відомий український пліткар Богдан Беспалов вирішив поцікавитися скільки ж за спільно нажите майно з Добриніним просить Квіткова. Пліткар знайшов оголошення про продаж будинку в передмісті Києва, а саме в селі Гатне Фастівського району, на платформі ОЛХ.

Згідно з фотографіями розміщеними на платформі, то вони і дійсно збігаються з інтер’єром будинку в якому жила Квіткова і Добринін.

Будинок Даші Квіткової
Будинок Даші Квіткової

Як з’ясувалося, будинок площею 150 метрів квадратних в котеджному містечку Квіткова продає за 320 тисяч доларів (в гривнях це орієнтовно 11-12 мільйонів гривень).

Відомо, що будинок триповерховий, повністю укомплектований. В будинку також є підвал, який може стати укриттям. Також в будинку залишається генератор, є електрозарядка для автомобілів. До Києва 7 хвилин.

На ОЛХ відповідне оголошення з’явилося кілька днів тому, хоча насправді Квіткова продає будинок вже кілька тижнів.

Будинок Даші Квіткової
Будинок Даші Квіткової

Блогерка нині разом із сином покинула територію України та знаходиться на відпочинку. Відомо, що Даша та Микита вже точно розлучені, між ними тривали суди на яких вирішувалося питання спільно нажитого майна. Вочевидь будинок дістався Даші. Однак чи поділиться вона з Микитою грошима поки не відомо.

Будинок Даші Квіткової
Будинок Даші Квіткової

Однак попри розлучення пара знаходиться в дружніх стосунках, адже має спільного сина Лева. Періодично хлопчик живе, то з мамою, то з татом.


Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою