Таке відео вже облетіло всю мережу, адже шанувальники не втрачають надії, що співачка все ж влаштує своє особисте життя та нарешті зміне статус вдови на наречену.

На відеоролику помітно, як Дмитро таТіна йдуть тримаючись за руки, однак в момент, коли вони виходять на заповнену людьми вулицю, вони відпускають один одного.

@_fan_tina_

#фантіна#tinakarol#дімажук#тінакароль❤️

♬ оригінальний звук - _fan_tina

Чи дійсно це знак нових відносин співачки з хореографом ніхто не знає, однак, шанувальники хотіли б нарешті почути про нові стосунки Тіни.

Відзначимо, що чутки про роман Тіни та Дмитра були ще у 2021 році. Все через, те, що Тіна Кароль допомагає Дмитру розвиватися як співаку.

Дмитро Жук
Дмитро Жук

Отже, що відомо про Дмитра Жука?

Дмитро відомий танцівник та хореограф, який став відомий після участі в проекті “Танці з зірками”. Нині будує свою сольну кар’єру.

І хоч ходять чутки про роман Дмитр з Тіною, насправді танцівник вже одружений. Його обраницею стала колега по паркету, також танцівниця Яна Цибульська. Їх роман зав’язався на зйомках проекту “Танці з зірками”, однак вже згодом вони повідомили про весілля.

Нині ж зіркова пара не афішує своїх відносин, кожен займається своєю кар’єрою. Жоден партнер не публікує спільні фото в соціальних мережах, чим підігріває чутки про розлучення та новий роман Дмитра. Однак як там є насправді, поки не відомо.

Що ж до стосунків Тіни Кароль. Співачка єдиний раз була заміжня. Її обранцем став український продюсер Євген Огір. Пара прожила в шлюбі 5 років. У 2013 році Євген помер від тяжкої хвороби, а Тіна із статусу щасливої дружини стала вдовою.

У їх шлюбі з'явився єдиний син Веніамін, який з кожним роком дорослішання все більше схожий на батька.

Після смерті чоловіка, ось вже 10 років, Тіні неодноразово приписували романи з відоми чоловіками, однак офіційного підтвердження стосунків від співачки не було.


Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою