Хіти попдіви української сцени Тіни Кароль "Выше облаков" і "Ноченька" отримали справжнє "друге життя".

Вам може бути цікаво: Співачка Тіна Кароль відвідала Саміт перших леді та джентльменів, який відбувся у Києві 6 вересня у неймовірно стильному образі – з голими колінами та з ланцюгом на шиї.

Так, ці композиції переклали українською мовою. Тепер українською легендарний хіт Тіни Кароль "Выше облаков" співає виконавець SHUMEI, а артист OKS – "Ноченьку".

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Свої російськомовні пісні співачка не перекладає, сказавши, що "напише ще багато нових хітів", і у той же час дає можливість молодим артистам обирати та перекладати свої знамениті композиції українською.

Як зізнався SHUMEI, перекласти "Выше облаков" він наважився після того, як почув, що Кароль захоплюється його творчістю:

"Я з командою вирішив зробити подарунок улюбленій співачці та переклав її культову композицію "Вище хмар". Вважаю, що такі пісні поза часом й вони мають звучати і сьогодні", – висловився SHUMEI.

"Выше облаков" українською мовою у виконанні Shumei:

В свою чергу OKS розповів, що дуже любить творчість Тіни Кароль і вирішив перекласти "Ноченьку", почувши, що артистка не проти, аби молоді артисти виконували її хіти українською:

"Ідея створення ремейку "Ніченька" прийшла, коли я почув в одному з інтерв'ю, що Тіна була б не проти, якщо молоді виконавці переспівають її пісні українською", – розровідає OKS.

"Ноченька" українською мовою у виконанні OKS:

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою