Броколі відомі своїми корисними властивостями для здоров'я, включаючи протиракову дію та багатство поживними речовинами, що сприяють підтримці серцевого та мозкового здоров'я. Цей хрестоцвітий овоч містить важливі елементи, такі як вітаміни A, C, K, фолати, клітковина та калій, необхідні для нормального функціонування організму, пише "ТСН".

Броколі, як овоч з низьким вмістом крохмалю, ідеально підходять для включення до збалансованих страв та закусок. Вони містять менше ніж 6 г вуглеводів і близько 2 г клітковини в склянці сирої порції, що робить їх дуже незначним впливом на рівень цукру в крові.

Крім цього, броколі сприяють насиченню та регулярності харчування завдяки високому вмісту клітковини. Експерти з Американської діабетичної асоціації рекомендують включати некрохмалисті овочі, у тому числі броколі, до раціону для підтримки здоров'я при діабеті.

Нові дослідження вказують на потенціал броколі у зниженні рівня цукру в крові при регулярному вживанні. Присутній у них сульфорафан, сірковмісне з'єднання, може відігравати роль в управлінні рівнем глюкози, опорі інсуліну та зниженні окислювального стресу, пов'язаного з ускладненнями діабету.

Броколі також допомагають підтримувати рівень гідратації, особливо важливий для людей із підвищеним цукром у крові. Згідно з доктором Анжеліною Баньюелос-Гонсалес, зневоднення може концентрувати цукор у крові, а вживання броколі, що містять 90% води, сприяє підтримці водного балансу та запобіганню зневодненню.

Ще "Сlutch" писав, як у домашніх умовах приготувати хрусткі грінки з часником.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою