Кожна з нас мріє у новорічну ніч виглядати чарівно, але далеко не у всіх вистачає витримки сидіти на дієтах та проводити вечори у спортзалах. Фітнес-тренер Аманда Плейс запевняє, що привести себе у форму, скинути зайву вагу і прибрати живіт, що випирає, можна і без мук, передає Еxpress.

Контроль калорійності продуктів - перша та головна рада Аманди. Не варто відмовлятися від улюблених страв, але контролюйте, що і коли ви їсте. Звертайте увагу на рівень калорій у споживаних продуктах. Створення навіть невеликого дефіциту калорій може сприяти зниженню жиру, особливо у нижньому животі. Намагайтеся витрачати більше калорій, ніж споживаєте.

Обмеження оброблених продуктів. Уникайте споживання оброблених продуктів, оскільки вони часто містять багато цукру, що сприяє накопиченню ваги, особливо в області живота. Перейдіть на цілісні, необроблені продукти, щоб забезпечити своє тіло необхідними поживними речовинами.

Регулярні кардіонавантаження. Включіть у свою програму тренувань кардіонавантаження, такі як біг або велосипед, щоб спалювати калорії та сприяти загальній втраті жиру. Високоінтенсивне інтервальне тренування (HIIT) також ефективне для боротьби зі стійким жиром у животі.

Силові тренування. Додайте до регулярних тренувань силові вправи, спрямовані на серце та нижню частину тіла. Присідання та випади, що активізують нижні м'язи живота, допоможуть ефективно скинути вагу. Немає можливості ходити в зал не біда, прямо зараз встаньте зі стільця і ​​посидіть. Це помітно 5 хвилин.

Вправи для живота. Приділяйте увагу м'язам живота за допомогою вправ, таких як підняття ніг, ножиці та планка, щоб активно працювати над зменшенням об'єму в цій галузі.

Пийте багато води. Вода прискорює метаболізм і тому худнути ви будете легше і швидше.

Для додаткової мотивації рекомендується тренуватись разом з другом або подругою, щоб взаємно заохочувати один одного на шляху до успішного схуднення.

Раніше ми розповідали, як вдається Сальме Хайєк тримати себе у чудовій формі

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою