Якщо ваша мета - схуднути або підтримувати збалансований раціон, важливо контролювати кількість калорій, яку ви споживаєте. Це можна легко зробити, не погіршуючи якість вашого харчування. На щастя, якість калорій грає ключову роль у вашому харчуванні, а не лише їхня кількість, наголошує дієтолог Олеся Добрянська.

Експерт розказала, як можна непомітно знизити калорійність раціону. Вона наголосила, що контроль жирів - важливий аспект здорового харчування, проте слід пам'ятати, що продукти, такі як горіхи чи сир, мають високу кількість калорій. Замість відмови від них, можна зменшити їхню кількість, комбінуючи меншу кількість більш калорійних продуктів, таких як фета чи крем-сир, з менш калорійними варіантами.

Також важливо звертати увагу на калорії у напоях. Захоплення газованими напоями, соками та фрешами може сприяти зайвому прийому калорій, оскільки ці напої часто містять велику кількість цукру та незначну кількість клітковини.

Замість цього краще обирати фрукти як альтернативу для зменшення калорій та вибагливіших властивостей їжі. Знизити калорійність можна також уникаючи зайвих добавок до кави чи чаю, таких як молоко, вершки та цукор.

Важливо також враховувати вибір фруктів, уникаючи переїдання сухофруктів, оскільки вони можуть містити багато калорій та додатковий цукор.

Збалансоване харчування, яке враховує не лише кількість, але і якість калорій, допоможе досягти ваших цілей без втрати смаку та задоволення від їжі.

Раніше нутриціолог розповіла, кому не можна їсти черешню і чому.

Крім того, стало відомо, як вдається Сальме Хайєк тримати себе у відмінній формі

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою