Напередодні зими міністр цифрової трансформації Михайло Федоров порекомендував кожному мешканцю України вже сьогодні забезпечити собі надійний інтернет в умовах енергетичних збоїв. Про це чиновник написав у своєму Телеграм-каналі.

"Це є ключовим елементом вашої ефективності у зимовий період", - наголосив міністр.

Як зазначив Федоров, українцям потрібно зробити такі кроки:

  • уточнити у свого інтернет-провайдера, чи готовий він надати інтернет без подачі електроенергії та на який період;
  • у разі незадовільної відповіді, розглянути можливість переходу до іншого провайдера та подайте відповідну заявку на підключення;
  • забезпечити безперервне живлення Wi-Fi-роутера.

"Вже налаштували робочий в умовах відключення електроенергії інтернет? Поділіться вашим досвідом в опитуванні нижче, вказавши, як довго ви здатні залишатися онлайн вдома у разі надзвичайних ситуацій. Ваш відгук допоможе провайдерам краще зрозуміти потреби клієнтів та надавати більш ефективні послуги”, - сказав він.

Раніше міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що російським окупантам цієї зими, як і минулої, не вдасться занурити Україну в тотальний блекаут. За його словами, планів щодо відключення електроенергії не існує і енергетична система повністю підготовлена ​​до настання зими.

Чиновник стверджує, що єдиним фактором, здатним вплинути на можливу надзвичайну відмову або припинення подачі енергії, є наслідки можливих ударів, їх масштаби та відповідні руйнування в системі.

Напередодні ми розповідали, що Землю накрила потужна магнітна буря.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою