Після насиченого трудового дня особливо приємно повертатися в ароматний та затишний будинок. Дослідження давно підтверджують, що аромотерапія ефективна для зняття стресу, але також є запахи, які, як вважається, приносять в будинок не тільки умиротворення, а й фінансовий успіх. , пише "ТСН".

Монетний двір

М'ята славиться своєю заспокійливою дією, і ми часто використовуємо її для заварювання чаю перед сном. Але крім цього, м'ята вважається такою, що приваблює гроші. Це повір'я давнє, коли м'яту використовували для залучення клієнтів на ринках. Сучасні езотерики стверджують, що м'ята сприятливо впливає на енергетичні канали, відповідальні за фінансове щастя. Рекомендується використовувати ефірну олію м'яти, розподіляючи кілька крапель по різних куточках будинку, а також трохи додавати в гаманець.

Стілець

В Індії сандал вважається священним ароматом, а езотерики стверджують, що він має силу залучення фінансів до будинку. Цей аромат особливо корисний бізнесменам для встановлення партнерських відносин та залучення інвестицій. Запалювання ароматичних паличок з ароматом сандалу в будинку чи офісі вважається гарною практикою для забезпечення фінансового процвітання.

Лавр

Лавр давно асоціюється із символом багатства. Навіть звичайне лаврове листя, доступне на кожній кухні, може залучати фінансові потоки. Рекомендується покласти кілька лаврових листів до гаманця, щоб "допомогти" залучити гроші. Аромат лавра також створює творчу атмосферу у будинку, стимулюючи мозок та сприяючи появі креативних ідей.

Помаранчевий

Апельсин вважається фруктом радості та позитиву. Його аромат, окрім підняття настрою та заспокоєння нервової системи, згідно з езотериками, здатний залучати фінансовий успіх та достаток. Рекомендується використовувати цитрусове аромамасло, таке, як суміш з апельсина, грейпфрута та лимона, яку називають "фінансовою формулою".

Базилік

Це не просто спеції для італійської кухні, а також чудовий засіб для підняття настрою. Аромат базиліка сприятливо впливає на фізичний та емоційний добробут, зміцнюючи нервову систему, підвищуючи енергію та впевненість. Крім того, цей запах може залучити до вашого життя успішних людей, стимулюючи фінансові успіхи.

Мускатний горіх

Цей аромат відомий як "запах ейфорії". Рекомендується використовувати його в офісі або вдома, особливо за фінансових труднощів. Мускатний горіх також допомагає зняти напругу та невпевненість, а існує навіть змова, що включає тертя купюри мускатним горіхом та носіння її в гаманці.

Кардамон та жасмин

Аромат жасмину сприяє залученню до життя жінок заможних чоловіків. Експерти рекомендують використовувати його не тільки в домашній атмосфері, а й вибирати парфум із ноткою жасмину. Кардамон, вважаючись чоловічим ароматом, не тільки приємний жінкам і приваблює їх у ваше життя, але також вважається сприятливим для розв'язання фінансових проблем.

Шавлія

Цей аромат стане справжнім талісманом для тих, хто прагне багатства та слави. Аромат шавлії позбавляє негативу, пліток і пересудів, надаючи впевненості в собі. Запалювання аромапалочки зі свіжим запахом шавлії ввечері допоможе розсіяти стрес, що накопичився за день.

Ще астрологи назвали три знаки Зодіаку, які зловлять удачу вже в грудні.

Також зима почнеться з неймовірних успіхів: 5 знакам Зодіаку, яким посміхнеться успіх у грудні.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою