Пухлини кишківника відносяться до однієї з найсерйозніших форм раку, і успішне лікування значною мірою залежить від раннього виявлення основних симптомів, передає "Новини-Ю".

За статистикою, пухлини кишківника діагностуються у кожного п'ятнадцятого чоловіка та у кожної вісімнадцятої жінки протягом їхнього життя. У західному світі рак кишківника посідає друге місце серед злоякісних новоутворень за смертністю.

У Великій Британії щодня помирають 44 людини від цього виду раку, і кожні 15 хвилин ставиться новий діагноз пухлини. Раннє розпізнавання раку кишківника вкрай важливо, оскільки шанси на перемогу над ним найвищі на ранніх стадіях. Однак, на жаль, багато людей ігнорують його симптоми, включаючи ключовий симптом – кровотечу.

Один з основних симптомів – кровотечі із прямої кишки, які спостерігаються під час та після дефекації. Багато людей, які стикаються з цим, часто пов'язують кровотечі із запаленими гемороїдальними вузлами або анальними тріщинами.

Деякі навіть припускають, що це може бути симптом синдрому запаленого кишківника. Онкологи попереджають, що пацієнти з раком кишківника іноді самі лікуються від запорів та діареї протягом 15 місяців, перш ніж усвідомлюють, що проблема серйозніша і потребує консультації у фахівця.

На жаль, у деяких випадках пухлини кишківника виявляються на пізніх стадіях, коли можливості лікування обмежені. Однак в інших випадках більш уважне ставлення до симптомів, таких як кровотечі після дефекації, та своєчасна консультація з лікарями могли б значно покращити прогнози у боротьбі з пухлинами. Необхідно подолати сором і обговорити ці проблеми з медичними фахівцями.

Також ми писали про 5 народних методів лікування, які нашкодять більше, ніж сама хвороба.

До цього лікарі вказали на основні помилки при лікуванні нежиті: переконайся, що ти цього не робиш.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою