Відомий репер та захисник України Олександр Ярмак, відомий під псевдонімом Yarmak, нещодавно висловився про скандал, який стався після виступу співачки Світлани Лободи у Харкові.

Нагадаємо: мова йде про 16-річну Дарину Вдовенко, яка прийшла на концерт співачки з плакатом «Харків без Лободи». Побачивши її Лобода підійшла до дівчини і запитала хто їй заплатив. Через ці слова Світлана Лобода потрапила в черговий скандал.

У YouTube-проєкті Євгена Яновича "20:23" артист, який від початку повномасштабної війни служить у лавах ЗСУ, зізнався, що приголомшений тим, що українці приймають Лободу і ходять на ї концерти.

YARMAK вперше прокоментував скандал навколо Лободи в Харкові і її виступи для військових
YARMAK вперше прокоментував скандал навколо Лободи в Харкові і її виступи для військових

"Я ох*їв. Я дивуюсь цим військовим (які ходять на концерти Лободи – прим.ред) і дивуюсь тому, наскільки Лобода звикла пробивати стіни. Скажу по своїй ситуації, яка стосувалася її виступу в Харкові. Після цього був ніби скандал, який був штучно створений, пов'язаний зі мною. Я написав, що всі, хто був присутній на концерті Лободи в Харкові, - це баласт нації. Я підтверджую, що я вважаю, що це баласт нації. І якщо люди не усвідомлюють, що відбувається в країні, хто перед ними і як ця людина поводиться, то я від своїх слів ніколи не відмовляюся", – зазначив Олександр Ярмак.

YARMAK і Світлана Лобода
YARMAK і Світлана Лобода

Репер додав, що його слова призвели до того, що якийсь блогер "розніс" його у замовній статті і це підхопили інші спільноти у соцмережаї. На думку Олександра, цей скандал штучно створив хтось з оточення Лободи:

"Можливо хтось з оточення Лободи вирішив, що конкурентів треба гасити. Це говорить про те, що це оточення настільки не в контексті, воно не усвідомлює, що відбувається. У них якщо це конкурент, людина з іншими поглядами, її потрібно знищувати будь якими методами. Почалася атака ботів, це помітно що це зроблено штучно. Це настільки жалюгідно, особливо зараз, коли витрачаються і кошти, і ресурс не на допомогу, а на те, щоб якось відбилити репутацію. Особисто я, в першу чергу, бачу, що людина не розуміє, що таке Україна. Що таке українське суспільство", – прокоментував Yarmak.

А що про це думаєте ви?

Переглянути відео ви зможете тут:

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою