Основна новорічна ялинка України буде встановлена ​​на Софійській площі в Києві до 6 грудня, повідомляє РБК- Україна (проект Styler), посилаючись на мера столиці Віталія Кличка у його Telegram-каналі.

На відміну від попереднього року, цього року місто не витрачатиме кошти на встановлення та прикрасу ялинки. Меценати фінансуватимуть цей проект, дотримуючись також обмежень з електроспоживання.

Масові події, ярмарки та розваги на Софійській площі цього року не плануються. Мер наголосив, що будь-які святкові заходи, організовані районними адміністраціями, проводитимуться з дотриманням правил безпеки та без використання бюджету Києва.

Встановлення ялинки розпочнеться раніше, до 6 грудня, оскільки Різдво тепер відзначатиметься 25 грудня. Згідно з інформацією від мера Кличка, ялинка стоятиме на площі до 10 січня 2024 року.

Рішення про непроведення ярмарків та святкових заходів на Софійській площі було ухвалено Радою Оборони Києва.

Відкриття новорічної ялинки заплановано на 6 грудня 2023 року, коли в Україні відзначатимуть День святого Миколая. Міська військова адміністрація Києва наголосила, що ялинка простоїть до 20 січня.

Торік ялинку на Софійській площі висвітлили 19 грудня у День святого Миколая, прикрасивши її голубами та тризубцем. Святкове дерево підсвічувалося енергозберігаючими гірляндами, що працюють від генератора.

Нагадаємо, що громадяни України можуть отримати безкоштовно продуктовий набір.

Також Clutch повідомляв, що синоптики розповіли, коли очікувати справжніх морозів: якою буде погода на наступні місяці.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою