Український ведучий Нікіта Добринін вперше вирішив розповісти про розлучення з Дашею Квітковою. На початку року блогерка повідомила про розрив стосунків з чоловіком, який обрав красуню у фіналі романтичного реаліті-шоу "Холостяк". Сам Добринін ігнорував тему розлучення понад півроку, проте цього разу він вирішив розставити всі крапки над "і".

Нікіта Добринін і Даша Квіткова
Нікіта Добринін і Даша Квіткова

"Я скажу так, таке трапляється інколи. Війна, стреси, інші умовив, які трапляються у пар, кризи. По-різному пари їх проходять. Головне, щоб ви були щасливими. Можливо, вже окремо, але щасливими", - зазначив шоумен в інтерв'ю для популярного шоу "Неймовірна правда про зірок".

Окрім цього, Добринін пояснив, що він спілкується з Дашею за потреби. За словами ведучого, він та його колишня дружина турбуються про свого сина Лева та беруть на себе відповідальність за дитину.

Нікіта Добринін
Нікіта Добринін

"Ми порівну на себе беремо відповідальність за сина. Ми батьки і ми маємо знаходити правильні виходи з різних ситуацій. Тому що тут мова йде не про твоє его, а саме про дитину. Я скажу, що це непросто, але це заслуга обох", - додав Добринін.

Нікіта Добринін
Нікіта Добринін

Нагадаємо, що нещодавно Даша Квіткова розповідала, що залишилась у максимально нейтральних стосунках з Добриніним. Вони спілкуються виключно заради свого 2-річного сина. Даша вже декілька разів натякала на нові романтичні стосунки з таємним красенем.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою