Український ведучий Андрій Доманський невдовзі після початку війни в Україні пішов із соцмереж і виїхав за кордон. Про це з посиланням на спільних знайомих, повідомив блогер Слава Дьомін у новому випуску програми «Слава+» на своєму каналі у YouTube.

Куди пропав Андрій Доманський
Куди пропав Андрій Доманський

За словами журналіста, Доманський виїхав до однієї з прибалтійських країн – Естонії, Латвії або Литву. Оскільки він є багатодітним батьком, то згідно із законом мав право безперешкодно залишити країну. Нагадаємо, що Андрій Доманський має п'ятеро дітей від різних жінок. Василь (2000) та Лада (2004) – від першої дружини Юлії. 15-річна дочка Василина від телеведучої Лідії Таран, з якою він жив у цивільному шлюбі. Нинішня дружина Марина народила йому двох дочок – Кіру (2011) та Віру (2016).

Андрій Доманський із дочками
Андрій Доманський із дочками

Дьомін також розповів, що пропонував Доманському записати інтерв'ю і відправив йому повідомлення, ведучий прочитав, але так і нічого не відповів.

«Андрій зник із інформаційного простору після початку повномасштабного вторгнення, жодної інформації про нього абсолютно ніде немає. Я навіть написав йому пропозицію зробити інтерв'ю, але він прочитав повідомлення і нічого не відповів. Але наші спільні знайомі мені розповіли, що, за їхніми даними, Андрій давно виїхав із країни, бо зараз, під час повномасштабного вторгнення, з його телевізійним минулим тут нема чого робити. Тому що всі ми пам'ятаємо його ведення телеефірів до "Дня Перемоги" та іншої пропагандистської хроніки», – розповів у своїй програмі Дьомін.

Куди пропав Андрій Доманський
Куди пропав Андрій Доманський

Нагадаємо, що у 2018 році Андрій Доманський потрапив у гучний скандал після участі у концертах на підтримку "братських народів" на 9 травня, на яких на тлі радянської символіки просував пропагандистські наративи країни-агресора.

А 2021 року Доманського запросили стати ведучим на улюбленому фестивалі президента Білорусі Лукашенка - "Слов'янський базар". Проте після хвилі хейту у Мережі Андрій вирішив відмовитись.

Після повномасштабного вторгнення Доманський записав звернення українською мовою, де похвалив волонтерів, а потім зник.

Дивись відео:

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою