У 2019 році у популярному вокальному талант-шоу "Х-Фактор" перемогла співачка Еліна Іващенко. До цього вона перемогла у проекті "Голос.Діти" під чуйним керівництвом зіркового тренера Тіни Кароль.

Еліна Іващенко
Еліна Іващенко

Де ж зараз Еліна?

2020 року дівчина пробувала свої сили на Нацвідборі Євробачення. Співачка посіла п'яте місце, а на конкурс поїхала гурт Go_A, де, до речі, здобула перемогу.

Якийсь час Іващенко працювала на радіостанції "Наше радіо" радіоведучою.

У квітні 2022 року в артистки було заплановано презентацію нової україномовної пісні. Проте повномасштабна війна перекреслила усі плани.

Еліна родом із м. Бровари, що у Київській області. Вона вирішила виїхати за кордон.

"Війна в Україні змінила кожного з нас. Життя поставило особисто мене в такі рамки, через які я просто не могла не вийти. Я не можу жити без музики, без сцени... Я зібрала валізу і зі сльозами на очах залишила на якийсь час територію України,
- Розповідала Еліна.

Влітку 2023 стало відомо, що переможниця "Х-фактора" працює співачкою на круїзному лайнері MSC Orchestra. Також Еліна працює у театрі на лайнері Celebrity Apex і виступає у розважальному шоу.

Дівчина часто показує деякі виступи на своїй сторінці в соціальній мережі.

Що стосується особистого життя – серце Еліни зайняте. Вона зустрічається з хлопцем на ім'я Георгій, який за національністю грек.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою