Популярна співачка Світлана Лобода, яка багато років працювала в Росії і встигла побудувати там карколомну кар'єру, чітко визначилася з позицією і тепер активно виступає на концертах на підтримку України. Для цього артистці довелося трохи змінити репертуар та пошити нові костюми. На цьому Світлана не зупинилася та взялася за зачіску. Так, на одному з концертів Лобода вийшла на сцену із довгою косою.

Ймовірно, нова зачіска настільки сподобалася співачці, що вирішила залишити її. Так, напередодні Світлана виклала у Instagram селфі, зроблене в автомобілі. У кадрі зірка була в короткому топі з декольте, чорних штанах та із заплетеною довгою косою кольору блонд.

Світлана Лобода з косою
Світлана Лобода з косою

«коса до пояса»,- коротко підписала публікацію знаменитість українською мовою.

Шанувальники відразу відреагували: «Милашка», «Супер супер», «Класна коса! 🔥❤️», «Вам йде», «Розкішна дівчинка ❤️», «Вам дуже йде ця коса! 😻😻❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹❤❤❤🔥🔥🔥🙏🙏🙏 СВІТЛО коса ет добре 😂»,- писали в мережі.

Судячи із коментарів, Світлані, яка обожнює епатувати публіку, знову вдалося її здивувати. А що ти скажеш із цього приводу?

Якщо хтось не знав, то у співачки Світлани Лободи є рідна сестра Ксенія, яка молодша за неї на десять років. Судячи з фотографій у Instagram, дівчата дуже близькі та часто проводять час разом, а ще вони дуже схожі між собою.

Лобода показала молодшу сестру-красуню: хоч і схожі, але зовсім різні (фото)

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою