У період активних військових дій продовжується надання підтримки українським сім'ям, які перебувають у скрутній ситуації. Допомога надається у вигляді гуманітарних наборів, ініціативою якої займається громадська організація "Територія успіху". Особлива увага приділяється сім'ям військовослужбовців, які мають дітей віком до трьох років і які тимчасово проживають у Кропивницькому. Про це пише "На пенсії".

Ці гуманітарні набори, що охоплюють запас на три місяці, надаються зареєстрованим у Кропивницькому сім'ям з дітьми до трьох років. У пакет включені різні необхідні товари, такі як підгузки, вологі серветки, овочеві та фруктові пюре, цинкова мазь або крем під підгузки, а також інші невід'ємні предмети.

Для отримання гуманітарних наборів сім'ї можуть звернутися до офісу організації за адресою м. Кропивницький, пр. Університетський, 8, з понеділка до п'ятниці з 11:00 до 14:00.

Для отримання допомоги необхідно надати довідку про стан постійного проживання, довідку про стан постійного місця проживання дитини та свідоцтво про народження дитини. Ці документи необхідні для коректного та ефективного надання гуманітарної допомоги сім'ям у складних обставинах.

Важливо наголосити, що ініціатива забезпечення гуманітарними наборами охоплює сім'ї, які зіткнулися з викликами у зв'язку з воєнними діями, і при цьому приділяє особливу увагу маленьким дітям. Гуманітарні набори, розраховані на три місяці, включають різноманітні товари, необхідні для догляду за немовлятами. Процедура отримання гуманітарних наборів є простою та доступною, що полегшує процес для нужденних сімей.

Нагадаємо, що пенсіонери України зможуть отримати додаткову фіндопомогу.

Також ми повідомляли, як отримати допомогу на відновлення житла.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою