Стилістка дружини президента Володимира Зеленського Наталія Каменська вперше розповіла про роботу з першої леді. Вона вже майже два роки допомагає Олені Зеленській складати образи. Під час знайомства з дружиною президента стилістка була здивована.

"Коли я заходила на посаду, в Олени Володимирівни був досить маленький гардероб: всього кілька рейлів одягу і десять пар взуття. І я була щиро здивована такою позицією", - пригадала стилістка.

Олена Зеленська
Олена Зеленська

Стилістка розповіла, що тоді Зеленська їй сказала, що не хоче багато одягу. Перша леді не прагнула постійно з'являтися на публіці у чомусь новому, вона хотіла "смартгардероб", у якому речі можна було б вдало поєднувати між собою. Олена Зеленська казала, що їй відносно подобається носити одне й те саме.

Олена Зеленська
Олена Зеленська

"У неї був дуже системний підхід. З того часу ми почали формувати гардероб, не роздуваючи його. Моє головне завдання - зробити метчінг. Я розібрала весь гардероб пані Олени, щоб зрозуміти, що ми можемо носити, чого нам не вистачає, щоб урізноманітнити стиль, як вийти на більше варіантів стилізації, скажімо, одного й того самого костюму", - пояснила стилістка.

Досвідчена стилістка запропонувала Першій леді свої ідеї і показала, як хотіла б структурувати її гардероб. Після цього вони почали працювати над створенням образів та пошуком балансу.

Олена Зеленська
Олена Зеленська

"Олена Володимирівна має супервигляд, вона молода, красива жінка з очима, що горять, з гострим розумом. Вона справді класна, і мені хотілося, щоб гардероб не робив її ніким іншим, якимось умовним персонажем, ще однією першою леді, тільки підкреслював, продовжував її. Тому пару місяців ми шукали баланс", - розповіла стилістка.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про Олена Зеленська показала наймодніші джинси 2023 року: чудово виглядають як з кедами, так і зі шпильками (ФОТО).

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою