Відома українська акторка та телеведуча, народна артистка України Ольга Сумська відверто заговорила про особисте життя молодшої доньки від Віталія Борисюка – 21-річної Ганни.

До речі, цього року Ганна Борисюк закінчила навчання у київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, з чим її зворушливо привітала зіркова мама. Щоб побачити це – переходь за посиланням на наш матеріал.

Ольга Сумська і її донька Ганна
Ольга Сумська і її донька Ганна

Нещодавно народна артистка України стала гостею нового випуску шоу Володимира Остапчука "Мекнув – питайте", яке було присвячене темі весілля. Зокрема, Сумська під час розмови з гостями студії заперечила стереотип, що "сенс життя" для будь-якої жінки – вийти заміж.

"Абсолютно ні. Я спілкуюся з молодшою донькою з приводу цього питання. Немає такої мети сьогодні у дівчат. Якщо це було актуально для покоління 90-х, 2000-х, то зараз дівчата абсолютно по-іншому вибудовують стосунки", – розповіла Ольга Сумська.

Донька Ольги Сумської Ганна
Донька Ольги Сумської Ганна

Артистка зізналася, що її 21-річна донька самодостатня особистість і її думки зайняті зовсім іншим, а не бажанням вдало вийти заміж. Також зіркова мама зізналася, що її донька навіть не з ким не зустрічається зараз:

"У неї немає коханого. Вона не у стосунках. І вона знаходить кайф у цьому абсолютно. Головне – це професійна діяльність. І вона стверджується", – наголосила Ольга Сумська.

Ганна справді активно будує акторську кар'єру, і не так давно зіграла на одній сцені з мамою. Після закінчення театрального університету з відзнакою дівчина зіграла з Ольгою Сумською у виставі "За двома зайцями" на сцені українського сучасного театру в Києві.

Ольга Сумська і її донька Ганна
Ольга Сумська і її донька Ганна

Переглянути відео ви можете тут:

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою